Ota meihin yhteyttä!

Asiakaspalvelumme tavoitat sähköpostilla: asiakaspalvelu@zeckit.com
tai puhelimella: 0600 301 339 (arkisin klo 8 – 16) Puhelun hinta 1,52 eur/min + pvm. Jonotus on maksuton.

Voit myös ottaa yhteyttä suoraan meihin. Palveluun liittyvät julkaisut ja kuvakirjastot löydät mediasivulta.

 
Johanna Kupsu

Johanna Kupsu

kumppanuudet

johanna.kupsu@vastuugroup.fi

p. +358 44 507 1988

Mikaela Albäck

Mikaela Albäck

kumppanuudet, yritykset

mikaela@zeckit.com

p. +358 40 099 1315

 
Mika Huhtamäki

Mika Huhtamäki

Zeckit-kapteeni

mika@zeckit.com

p. +358 40 061 6253

Monica Holmström

Monica Holmström

asiakaspalvelu

monica@zeckit.com

p. +358 40 150 4663

 
Tuula Alanen

Tuula Alanen

viestintä, markkinointi ja media

tuula@zeckit.com

p. +358 40 724 0558

Ella Slunga

Ella Slunga

inbound-markkinointi ja verkkosivut

ella@zeckit.com

p. +358 50 365 9032