Ota yhteyttä!

Laita meille meiliä osoitteeseen asiakaspalvelu@zeckit.com, tai suoraan tekijöille. Palveluun liittyvät julkaisut ja kuvakirjastot löydät media-osiosta.

 
Mika Huhtamäki

Mika Huhtamäki

zeckit.com -kapteeni

mika@zeckit.com

p. +358 40 061 6253

Mikaela Albäck

Mikaela Albäck

kumppanuudet, yritykset

mikaela@zeckit.com

p. +358 40 099 1315

 
Tuula Hannola

Tuula Hannola

communications and social media

tuula@zeckit.com

p. +358 40 724 0558

Yvonne Edfelt

Yvonne Edfelt

inbound markkinointi

yvonne@zeckit.com

p. +358 40 1450851

 
Monica Holmström

Monica Holmström

Asiakaspalvelu

monica@zeckit.com

p. +358 40 150 4663

Susanna Huurinainen

Susanna Huurinainen

viestintä ja markkinointi, äitiyslomalla

susanna@zeckit.com