Ota meihin yhteyttä!

Laita meille meiliä osoitteeseen asiakaspalvelu@zeckit.com, tai suoraan tekijöille. Palveluun liittyvät julkaisut ja kuvakirjastot löydät media-osiosta.

 
Johanna Kupsu

Johanna Kupsu

kumppanuudet

johanna.kupsu@tilaajavastuu.fi

p. +358 44 507 1988

Mikaela Albäck

Mikaela Albäck

kumppanuudet, yritykset

mikaela@zeckit.com

p. +358 40 099 1315

 
Mika Huhtamäki

Mika Huhtamäki

Zeckit-kapteeni

mika@zeckit.com

p. +358 40 061 6253

Monica Holmström

Monica Holmström

asiakaspalvelu

monica@zeckit.com

p. +358 40 150 4663

 
Yvonne Edfelt

Yvonne Edfelt

inbound-markkinointi

yvonne@zeckit.com

p. +358 40 1450851

Susanna Huurinainen

Susanna Huurinainen

viestintä, äitiyslomalla

susanna@zeckit.com

 
Tuula Alanen

Tuula Alanen

viestintä ja media

tuula@zeckit.com

p. +358 40 724 0558

Ella Slunga

Ella Slunga

markkinointi

ella@zeckit.com

p. +358 50 365 9032