Kontakta oss!

Skicka e-post till adressen info@zeckit.com, eller kontakta någon av oss i Zeckit-teamet. Vi hjälper gärna. Publikationer och fotobank anknytet till tjänsten hittar du från media-fliken.

 
Johanna Kupsu

Johanna Kupsu

partners

johanna.kupsu@tilaajavastuu.fi

p. +358 44 507 1988

Mika Huhtamäki

Mika Huhtamäki

zeckit.com -kapten

mika@zeckit.com

p. +358 40 061 6253

 
Mikaela Albäck (talar svenska)

Mikaela Albäck (talar svenska)

partners, företag och Sverige

mikaela@zeckit.com

p. +358 40 099 1315

Monica Holmström (talar svenska)

Monica Holmström (talar svenska)

nätverk

monica@zeckit.com

p. +358 401 504 663

 
Susanna Huurinainen

Susanna Huurinainen

marknadsföring och kommunikation, moderskapsledig

susanna@zeckit.com

Tuula Alanen

Tuula Alanen

kommunikation

tuula@zeckit.com

p. +358 40 724 0558

 
Yvonne Edfelt (talar svenska)

Yvonne Edfelt (talar svenska)

inbound marknadsföring

yvonne@zeckit.com

p. +358 40 1450851

Ella Slunga (talar svenska)

Ella Slunga (talar svenska)

marknadsföring

ella@zeckit.com

p. +358 50 365 9032